Jedno bicie serca

Jedno bicie serca

Serdecznie zapraszamy na jednodniowe warsztaty psychoedukacyjne. Jedno bicie serca warsztaty skierowane do wszystkich zainteresowanych doświadczaniem odreagowania stresu. Możliwość wykorzystania w pracy zawodowej, np: w przedszkolu, szkole, placówce...


Ponieważ stres jest codziennym elementem życia warsztat skierowany jest do wszystkich zainteresowanych doświadczaniem odreagowania stresu. W jaki sposób można się odprężyć, wyciszyć, rozluźnić? Co może ci pomóc zintegrować się i współpracować w zespole ludzi?

Podczas spotkania przedstawione zostaną techniki ćwiczeń integrujących grupę, pogłębiających współpracę, ćwiczeń relaksująco-odprężających, ćwiczeń zwiększających pewność siebie, zdecydowanie, śmiałość w oparciu o techniki asertywności.

Zapewniamy cześć teoretyczną i praktyczną (zestaw ćwiczeń integrujących grupę, na współpracę, rozluźniających- relaksacyjnych, na zaufanie, asertywności, taneczne improwizacje pozwalające odreagowanie stresu i napięcia)

Zakres tematyczny warsztatu:

  1. Ćwiczenia muzyczno – ruchowe (integrujące, wymagające współdziałania w grupie, wyzwalanie ekspresji, nawiązywanie i pogłębianie współpracy poprawiające kontakty interpersonalne
  2. Zabawy ruchowe (trening zachowań społecznych –„Ja w grupie”
  3. Ćwiczenia odprężająco- rozluźniające, oddechowe „Ja dla siebie”
  4. Asertywne wyrażanie opinii, wyznaczanie granic- praca z ciałem

Miejsce: Fundacja Przystań ul.Piłsudskiego 92/170

Prowadzący: Beata Łangowicz, pedagog, trener,psychoterapeuta

Termin: 27.10.2018 (sobota) godz 16-20

Koszt udziału w warsztatach: 120 zł

Dodatkowe informacje i zapisy: 32 264 60 03 lub 691401611 lub pisząc maila na adres: przystan.blangowicz@gmail.com


wstecz

Nasza strona używa plików cookies. Czym są pliki cookies i dlaczego je stosujemy? Odpowiedż znajdziesz tutaj